Спарка та ринговка для собак

Немає товару у цій категорії

Дивитись все Останні статті

Ринговка та спарка для собак: особливості вибору


Якщо ви плануєте брати участь у виставках зі своїм улюбленцем, варто подбати про спеціальні аксесуари. Це — спарка та ринговка для собак. Така амуніція розроблена спеціально для виставок та вивчення певних команд дресирування, гарантує комфорт для ваших улюбленців. Обрати аксесуари — ринговку та спарку — можна в онлайн-зоомаркеті “Ветап”. Ми пропонуємо великий вибір амуніції для собак: надійної, якісної, зручно. Запрошуємо ознайомитися з нашим каталогом!

Що таке ринговка для собак?

Ринговка для собак — це спеціальний аксесуар, один з видів виставкового повідка. Ринговка дозволяє контролювати рухи улюбленця на прогулянці, під час участі у змаганнях, виставках. Окрім цього, ринговка може використовуватися для вивчення команди “поруч”.

Такий різновид амуніції може використовуватися для собак різних порід: як малих, так і великих, середніх. Дуже важливо привчати собаку до ринговки поступово:

Не забувайте, що ринговка для собак підходить лише для навчання та виставок. Вона не є альтернативою звичайному прогулянковому повідку.

Спарка для собак: що це таке?

Спарка — це аксесуар, який призначений для вигулювання двох собак одночасно. За конструкцією, спарка для собак нагадує подвійний повідець з двома карабінами. Кінці цих карабінів з'єднанні спеціальним кільцем, до якого пристібається прогулянковий повідець або повідець-рулетка.

Використовується спарка для собак, переважно, для виставок та короткотривалих прогулянок. Обирати такий аксесуар для щоденного вигулу улюбленців не варто, адже він може сковувати рухи ваших улюбленців.

Деякі повідки спарки мають додаткові функції, які полегшують його використання і забезпечують додатковий комфорт для власника та собаки. Наприклад, це:

Застосовуються спарки, найчастіше, для собак малих порід зі спокійним характером. Рідше — для середніх порід.

Спарка та ринговка для собаки: поради з вибору

Сучасні виробники амуніції, аксесуарів для собак пропонують великий вибір ринговок та спарок. Тому важливе задання — обрати варіант, який підійде саме вашим улюбленцям. Про те, як це зробити, поговоримо просто зараз.

Як вибрати спарку для собак

Перший та найважливіший фактор, який слід враховувати при виборі спарки — це матеріал. Існують різні матеріали, з яких виготовляють повідки — як натуральні, так і синтетичні. Кожен з цих матеріалів має свої переваги та недоліки.

Другим важливим фактором є розмір повідка. Спарка повинна бути достатньо довгою та широкою, щоб собаці було зручно, комфортно. Важливо враховувати особливості породи вашої собаки, а також її зріст і вагу.

Якщо повідок буде занадто коротким або вузьким, це може обмежувати рухи собаки та призводити до дискомфорту під час прогулянок. З іншого боку, занадто довгий або широкий повідок може бути незручним для контролю собаки.

Як вибрати ринговку для собак

При виборі ринговки для вашого улюбленця:

Перед використанням ринговки, подбайте про те, щоб ваш улюбленець звик до нового аксесуара. Починайте з коротких прогулянок та поступово збільшуйте тривалість. Використовуйте позитивну мотивацію, похвалу, заохочуйте песика за допомогою ласощів.

Обирайте ринговки та спарки в зоомаркеті “Ветап”

В нашому інтернет-магазині на вас чекає величезний вибір аксесуарів, амуніції для собак. Ми пропонуємо спарки та ринговки для собак, які відповідають усім нормам якості, безпеки, комфорту. Каталог нашого онлайн-зоомаркету — це амуніція для собак різних порід, віку, ваги. Ціни вас приємно здивують, є дисконтна програма для постійних покупців.

Потрібна допомога у виборі спарки або ринговки? Телефонуйте, із задоволенням підкажемо, який варіант краще обрати. У “Ветап” працюють фахівці з ветеринарною освітою, які знають про амуніцію для собак все. Приємних покупок!