Вологий корм для котів

Вологий корм для котів Fine Cat консерва 800 г - птиця

Вологий корм для котів Fine Cat консерва 800 г - птиця

1

207.00 грн

Без ПДВ: 207.00 грн
Вологий корм для котів Fine Cat консерва 200 г - лосось

Вологий корм для котів Fine Cat консерва 200 г - лосось

1

109.00 грн

Без ПДВ: 109.00 грн
Вологий корм для котів Fine Cat 100 г - курка

Вологий корм для котів Fine Cat 100 г - курка

1

28.00 грн

Без ПДВ: 28.00 грн
ПУРІНА PVD UR фелін лосось 4 10*85г 613249  093851

ПУРІНА PVD UR фелін лосось 4 10*85г 613249 093851

0

47.00 грн

Без ПДВ: 47.00 грн
ПУРІНА PVD UR фелін курка 4 10*85г613331  93592

ПУРІНА PVD UR фелін курка 4 10*85г613331 93592

0

39.00 грн

Без ПДВ: 39.00 грн
ПУРІНА PVD NF фелін АдвансКер Мус 195 г 873620

ПУРІНА PVD NF фелін АдвансКер Мус 195 г 873620

0

97.00 грн

Без ПДВ: 97.00 грн
ГУРМЕН 85г курка 381494

ГУРМЕН 85г курка 381494

0

26.00 грн

Без ПДВ: 26.00 грн
ГУРМЕН 85г качка/індик 381050

ГУРМЕН 85г качка/індик 381050

0

26.00 грн

Без ПДВ: 26.00 грн
ГУРМЕН 85г індик 380992

ГУРМЕН 85г індик 380992

0

26.00 грн

Без ПДВ: 26.00 грн
Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - ягня

Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - ягня

0

13.00 грн

Без ПДВ: 13.00 грн
Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - тунець

Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - тунець

0

13.00 грн

Без ПДВ: 13.00 грн
Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - лосось

Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - лосось

0

13.00 грн

Без ПДВ: 13.00 грн
Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - курка

Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - курка

0

13.00 грн

Без ПДВ: 13.00 грн
Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - качка

Вологий корм пауч для котів Friskies pouch, 85г - качка

0

13.00 грн

Без ПДВ: 13.00 грн
Показано з 1 по 20 із 162 (9 сторінок)

Дивитись все Останні статті

Вологий корм для котів — турбота про збалансований та корисний раціон

Саме харчування — важливий фактор, який впливає на здоров'я, самопочуття та настрій вашого улюбленця. Раціон має забезпечувати кота достатньою кількістю енергії для всіх повсякденних потреб, дбати про імунітет, стан шкіри та шерсті. Знайти вологий корм для котів, який відповідатиме усім цим вимогам, та навіть більше, можна в каталозі онлайн-зоомаркету “Ветап”. Запрошуємо ознайомитися з нашим асортиментом просто зараз!

Особливості вологого корму для котів

Вологий корм, або ж консерви для котів — чудова альтернатива сухому харчуванню. Такий раціон виготовлений на основі натурального м'яса або риби, тому містить багато білка. А завдяки високому % вологи у складі, консерви для кішок допомагають підтримувати оптимальний рівень гідратації організму.

Також консерви для котів мають такі переваги:

Саме вологий корм є найкращим рішенням для домашніх улюбленців, які мають проблеми із зубами, хвороби ШКТ, нирок або сечостатевих органів.

Останньою, але не менш важливою перевагою вологого корму для котів є можливість вибору раціону, який відповідає специфічним потребам вашого улюбленця. Незалежно від того, чи має ваш кіт алергію, проблеми зі шлунком чи певні дієтологічні потреби, ви зможете знайти вологий корм, який йому підійде.

Вологі корми: основні види

На сучасному ринку зоотоварів є величезна кількість вологих кормів. Все різноманіття можна розділити на дві групи:

  1. Повсякденні корми.
  2. Спеціальні раціони.

Звичайні повсякденні корми призначені для харчування та забезпечення основних енергетичних потреб вашого улюбленця. Спеціальні раціони необхідні для котів, які мають ті чи інші захворювання, особливі потреби організму тощо.

Спеціальні вологі корми бувають призначені для:

Також розробляють спеціальні раціони для котів із захворюваннями органів травлення, сечостатевої системи тощо.

Відрізняються вологі корми й за консистенцією. Це можуть бути:

Консерви відрізняються від інших видів вологого корму тим, що вони містять в собі багато рідини та мають більш густу консистенцію.

Пам'ятайте: термін зберігання вологих кормів для котів — доволі малий. Після відкривання він придатний протягом 12 годин, а зберігати упаковку обов'язково потрібно в холодильнику.

Далі детальніше поговоримо про класи кормів для домашніх улюбленців.

Класи вологих кормів для котів

Все різноманіття котячих консервів ділиться на декілька класів. Це:

У виборі класу корму діє просте правило: чим вищий клас — тим краще. Проте якщо ви шукаєте оптимальне співвідношення вартості та якості, то чудовим вибором буде преміум або суперпреміум вологий корм.

Ветеринарні дієти: що таке лікувальний вологий корм для котів?

Спеціальні ветеринарні дієти призначаються домашнім улюбленцям, які мають ті чи інші захворювання або спеціальні вимоги до раціону. Наприклад, улюбленцям із зайвою вагою рекомендовані корми з низькою калорійністю. Це збалансовані раціони, які добре насичують, дають багато енергії, але при цьому — не сприяють набору зайвої ваги вашим улюбленцем.

Також розроблені спеціальні ветеринарні дієти для улюбленців, у яких:

Обираючи ветеринарний раціон для вашого улюбленця, варто проконсультуватися з лікарем. Фахівець порекомендує харчування, яке буде оптимальним за наявності тих чи інших проблем, допоможе підтримувати організм вашого улюбленця здоровим та енергійним.

Як обрати вологий корм для кота?

Розгубитися серед величезного асортименту кормів на сучасному ринку — дуже легко. Саме тому, найважливішими факторами, на які варто звертати увагу, є:

З особливою уважністю варто обирати харчування для кошенят, стерилізованих котів або улюбленців, які мають особливі вимоги до раціону.

Як обрати вологий корм для кошенят?

Перші декілька місяців життя є найважливішим періодом для розвитку вашого кошеняти. Саме тоді закладається фундамент для здорового розвитку організму. Вологий корм є чудовим вибором для кошенят, оскільки він містить велику кількість вологи, легко перетравлюється та має всі необхідні речовини для того, щоб ваш котик почувався енергійним, жвавим та щасливим.

Обираючи вологий корм для кошенят, надавайте перевагу кормам преміум та суперпреміум, а також раціонам холістик класу. Вони мають високу харчову цінність, добре засвоюються, а також легко перетравлюються. Те, що треба для організму, який росте.

Якщо ваше кошеня має особливі потреби або страждає від певних захворювань, краще проконсультуватися з ветеринаром щодо вибору вологого корму.

Як обрати вологий корм для котів похилого віку?

Обираючи раціон для улюбленця старшого віку, важливо аналізувати:

Консультація з ветеринаром — це важливо. Найкраще питання щодо вибору корму для вашої старіючої кішки обговорити з ветеринаром. Лікар зможе оцінити стан здоров'я вашої кішки та рекомендувати певний корм, який задовольнятиме її потреби.

Вологий корм для котів є важливим аспектом здорового харчування вашого улюбленця. Він забезпечує необхідну кількість рідини та поживних речовин, має природний смак та полегшує пережовування. При обиранні вологого корму, перегляньте склад, зверніть увагу на особливості вашої кішки та, якщо потрібно, проконсультуйтеся з ветеринаром. Режим годування також важливий, тому дотримуйтеся рекомендацій виробника. Пам'ятайте, що здорове харчування – це один із ключових елементів догляду за вашим улюбленцем.

Чи можна годувати котів тільки вологим кормом?

Зазвичай вологий корм та консерви застосовуються як допоміжне харчування для дорослих котів — як доповнення до основного раціону. Проте у деяких випадках, саме вологий корм використовується, як основа харчування.

Коли варто годувати улюбленця вологим кормом:

Корисна порада: якщо ваш кіт їсть тільки вологий корм та відмовляється від сухого, не маючи, при цьому, проблем зі здоров'ям, варто проконсультуватися з ветеринаром.

Як вводити вологий корм у раціон кота?

Введення нового корму в раціон вашого кота потребує певної обережності. Тому дуже важливо дотримуватися загальних рекомендацій ветеринарів. Це:

У випадку, якщо на новий корм з'явилася алергія або є ознаки харчових розладів, проконсультуйтеся з ветеринаром.

Вологі корми для котів в онлайн-зоомаркеті “Ветап”

Бажаєте купити якісні, смачні консерви для котів? У ветеринарному маркеті “Ветап” на вас чекає величезний вибір вологого корму. Пропонуємо продукцію, яка має високу харчову цінність, якісний склад. В асортименті — консерви для кішок від виробників "Fine Cat", “Клуб 4 лапи” та інших.

Консультанти нашого зоомаркету — це фахівці з ветеринарною освітою. Саме тому, ми з радістю допоможемо обрати раціон, який підійде саме вашому улюбленцеві. Доставка вологих кормів та іншої продукції з нашого каталогу можлива по всій Україні!