Намордники для собак

Намордник сітка для вівчарки -  чорний

Намордник сітка для вівчарки - чорний

0

428.00 грн

Без ПДВ: 428.00 грн
Намордник сітка для боксера - чорний

Намордник сітка для боксера - чорний

0

542.00 грн

Без ПДВ: 542.00 грн
Намордник сітка для  ротвейлера  - коричневий

Намордник сітка для ротвейлера - коричневий

0

567.00 грн

Без ПДВ: 567.00 грн
Намордник сітка для  пітбуля - коричневий

Намордник сітка для пітбуля - коричневий

0

514.00 грн

Без ПДВ: 514.00 грн
Намордник сітка для  боксера- коричневий

Намордник сітка для боксера- коричневий

0

542.00 грн

Без ПДВ: 542.00 грн
Намордник пластиковий Tommi №3 -30%

Намордник пластиковий Tommi №3

0

207.20 грн 296.00 грн

Без ПДВ: 207.20 грн
Намордник пластиковий Tommi №2 -30%

Намордник пластиковий Tommi №2

0

170.10 грн 243.00 грн

Без ПДВ: 170.10 грн
Намордник пластиковий Tommi №1 -30%

Намордник пластиковий Tommi №1

0

146.30 грн 209.00 грн

Без ПДВ: 146.30 грн
Намордник пластиковий Tommi  №4 -30%

Намордник пластиковий Tommi №4

0

233.80 грн 334.00 грн

Без ПДВ: 233.80 грн
Намордник з сіткою  ТХ -19265 №5

Намордник з сіткою ТХ -19265 №5

0

90.00 грн

Без ПДВ: 90.00 грн
Намордник для собак Tatrapet №6  пластик

Намордник для собак Tatrapet №6 пластик

0

241.00 грн

Без ПДВ: 241.00 грн
Намордник для собак Tatrapet №6  пластик

Намордник для собак Tatrapet №6 пластик

0

287.00 грн

Без ПДВ: 287.00 грн
Намордник для собак Tatrapet №4 пластик

Намордник для собак Tatrapet №4 пластик

0

211.00 грн

Без ПДВ: 211.00 грн
Показано з 1 по 20 із 28 (2 сторінок)

Дивитись все Останні статті

Намордник для собак — зручність, безпека та комфорт


Навіть якщо ваш улюбленець — слухняний та дружелюбний, вигулювати його без намордника — погана ідея. Особливо це стосується собак бійцівських та мисливських порід. Вирушаючи на прогулянку або до ветеринара, варто одягнути улюбленця в намордник для собак. Такий аксесуар гарантує безпеку для оточуючих та перешкоджає непередбачуваним ситуаціям.

Великий вибір якісних намордників від Amiplay та інших брендів чекає на вас в онлайн-зоомаркеті “Ветап”. Обирайте якісну продукцію для вашого домашнього улюбленця!

Чому намордник для собаки — це важливо?

Один з головних аргументів на користь використання намордника для собаки полягає в тому, що він допомагає регулювати їх поведінку. Носіння такої амуніції забезпечує контроль над укусами, гризінням або пошкодженням речей в громадських місцях. Це особливо важливо для собак, які мають погану соціалізацію або історію агресії. Намордник допомагає запобігти можливим проблемам та захистити оточуючих.

Пам'ятайте про те, що навіть найслухняніші домашні улюбленці можуть поводитися непередбачувано в нових обставинах. Використання намордника гарантує безпеку для вашої собаки, інших людей та тварин.

Носіння намордника для собаки також має позитивний вплив на процес тренування та соціалізації. Він стимулює концентрацію та сприяє формуванню позитивних звичок у вашого улюбленця, сприяє успішній взаємодії з іншими тваринами та людьми.

Намордники для собак: види та особливості

Все різноманіття таких аксесуарів ділиться на 2 групи за конструкцією. Це:

Відрізняються намордники для собак і за матеріалом:

Як обрати намордник для собаки?

При виборі намордника важливо враховувати різні фактори, щоб аксесуар гарантував не лише безпеку для оточуючих, а й комфорт для вашого улюбленця. Найважливіші критерії:

Важливо, щоб ваша собака могла нормально дихати та пити воду з намордником. Оберіть модель, яка дозволяє це робити без обмежень.

Як привчити собаку до намордника?

Для того, щоб привчити собаку до намордника, варто набратися терпіння: це тривалий процес. Час, необхідний на тренування, залежить від породи та темпераменту вашого улюбленця.

Спочатку познайомте песика з новим предметом — дайте йому оглянути, понюхати амуніцію. Потім покладіть в намордник улюблені ласощі чи трохи сухого корму: це допоможе зацікавити улюбленця та вибудувати приємні асоціації.

Коли улюбленець буде готовий, спробуйте надягнути намордник. Спочатку — на короткий час. Поступово цей час можна збільшувати. Використання позитивних посилень є важливою складовою тренування. Хваліть собаку та нагороджуйте її смачними ласощами кожного разу, коли вона чемно носить намордник або демонструє прийнятну реакцію на нього. Це допоможе створити позитивну асоціацію із носінням намордника та збільшить мотивацію собаки до його використання.

Тренування з носіння намордника повинне бути систематичним та регулярним. Щоб процес адаптації був успішним, рекомендується проводити короткі тренування кілька разів на день протягом декількох тижнів. Створіть розклад тренувань та дотримуйтесь його, додавши поступово нові завдання які допоможуть закріпити навички.

Також дуже важливо враховувати індивідуальні особливості вашого улюбленця під час тренування. Кожна собака має свій власний темп тренування і здатність до адаптації. Не тисніть на улюбленця та не перевантажуйте її тривалими тренуваннями. Дотримуйтесь її темпу, використовуючи позитивні методи підтримки та мотивації.

Якщо ви маєте сумніви щодо успішності самостійного привчання собаки до намордника, рекомендується звернутися до професійного кінолога. Такі фахівці зможуть надати індивідуальні поради та підтримку, а також допомогти з навчанням вашої собаки безпечному використанню намордника.

Зручні та якісні намордники для собак в зоомаркеті “Ветап”

Ми дбаємо про те, щоб ви могли обрати всю необхідну амуніцію легко та зручно. В каталозі онлайн-зоомагазину “Ветап” вдасться купити намордник для собаки, який підійде саме для вашого улюбленця. Маємо аксесуари лише від провідних виробників. Безпека, якість, зручність використання гарантовані.

Потрібна допомога у виборі? Фахівці нашого онлайн-зоомаркету із задоволенням її нададуть. У нас працюють консультанти з ветеринарною освітою, які допоможуть обрати намордники для собак різних порід, віку, розміру. Бажаємо приємних покупок в онлайн-зоомаркеті “Ветап”!