Сухий корм для котів

Показано з 1 по 20 із 211 (11 сторінок)

Дивитись все Останні статті

Збалансований сухий корм для котів — те, що треба вашому улюбленцеві

Кожен господар має дбати про здоровий, поживний та смачний раціон свого кота. Адже саме правильне харчування є запорукою активного життя й хорошого самопочуття. В інтернет-зоомагазині “Ветап” ви можете купити сухий корм для котів від найкращих брендів: Royal Canin, Hills, Optimeal та багатьох інших. А ми із задоволенням розкажемо про наш асортимент більш детально!

Сухий корм для котів: особливості

Саме сухий корм — це найпопулярніший вид харчування для котів. Раціон має багато переваг та забезпечує необхідний комплекс поживних речовин для здорового життя вашого улюбленця. Виробляють сухий корм шляхом висушування складників та формування їх у гранули. Ці гранули можуть бути різного розміру та будь-якої форми.

Переваги сухого корму для котів:

Головне завдання — це правильно обрати сухий корм, який відповідатиме потребам вашого улюбленця, його віку та стану здоров'я. Виробники сухих раціонів пропонують варіанти харчування для котів з різними потребами, тож це буде зовсім не складно.

Якими бувають сухі корми для котів?

Усе різноманіття сухих кормів ділиться на види за призначенням, віковою категорією, класом та особливостями складу. Призначення раціону:

За віковою категорією, сухі корми бувають:

Зверніть увагу: у деяких випадках, сухі корми для кошенят ветеринари рекомендують давати кішкам під час вагітності та лактації. Такі раціони легко перетравлюються і засвоюються, завдяки чому комплексно піклуються про організм.

Класи сухих кормів для котів

Поговоримо про класи раціонів. Цей показник вказує на якість корму. Чим вищий клас — тим здоровіше та безпечніше харчування для вашого улюбленця.

Детальніше про класи сухих кормів:

Найвищий клас кормів — це холістик. Їх виготовляють з натурального свіжого м'яса, добавок на основі ягід, фруктів, овочів. Такі раціони чудово засвоюються, не викликають алергічних реакцій або проблем зі шлунком. Те, що треба для вашого домашнього улюбленця.

Корми для котів з особливими потребами

Коти, які мають проблеми зі здоров'ям, хронічні хвороби або інші особливі потреби організму, потребують особливо ретельного підходу до планування раціону. Для таких улюбленців розроблені наступні види сухих кормів:

Також до спеціалізованих раціонів належить сухий корм для котів, який покращує стан шкіри та шерсті. Таке харчування збагачене вітамінами А та Е.

Лікувальний сухий корм для котів: особливості

Коти, які мають хронічні захворювання, потребують особливого підходу до харчування. Для таких улюбленців розроблені спеціальні ветеринарні дієти. Зокрема, купити сухий корм такого типу можна при:

Також ви можете замовити спеціальні ветеринарні раціони, які допомагають контролювати вагу, відновлюватися після операцій, того. Такі сухі корми збагачені цінними речовинами, зокрема пробіотиками та вітамінами, які сприяють здоровому самопочуттю.

Який сухий корм для котів купити: поради фахівців

Обрати правильний раціон для свого улюбленця — не так просто, як здається на перший погляд. Адже варто врахувати:

Не варто забувати й про те, що деякі коти — досить вередливі. Такі улюбленці можуть відмовитися їсти корм лише через те, що їм не сподобався його запах. Якщо ваша кішка — саме така, рекомендуємо обирати для неї сухий корм з поміткою “Для вередливих котів”. В нашому каталозі ви знайдете такі раціони.

Чи підходить сухий корм для кошенят?

Починати вигодовування кошеняти після материнського молока слід вологим кормом. Оскільки зуби котика ще формуються, він не впорається із жорсткими гранулами. Проте у віці 6-8 тижнів можна пробувати додавати до раціону і сухий корм.

Обираючи сухий корм для кошенят, звертайте увагу на склад, розмір гранул, призначення харчування. Введення такої їжі в раціон повинно бути поступовим: спостерігайте за реакцією улюбленця та не поспішайте.

Сухі корми слід вибирати зі спеціальних серій для кошенят. Вони є в асортименті чи не кожного виробника, тому тут не має бути жодних проблем.

Як вибрати сухий корм для котів похилого віку?

При виборі сухого корму для котів похилого віку, важливо враховувати їхні особливості та потреби. Старіючі улюбленці потребують харчування, яке буде одночасно щадним для харчової системи, забезпечуватиме достатню кількість енергії, підтримуватиме імунну систему.

Найкращим вибором є корм, який містить високу якість білків та жирів, оскільки це важливо для забезпечення здорового функціонування старіючого організму. Приділіть увагу першим інгредієнтам у складі корму, оскільки вони є найбільш представленими у продукті.

Також старі коти можуть мати деякі особливі потреби, такі як підтримка суглобів, здоров'я сечового тракту або підтримка здоров'я серця. Оберіть корм, який має додаткові складники або добавки, які задовольняють ці потреби.

Що ще важливо:

Якщо ваш котик має проблеми із зубами, найкращим вибором буде не сухий, а вологий корм.

При виборі корму враховуйте вік, стан здоров'я та індивідуальні потреби вашого кота. Завжди дотримуйтеся рекомендацій щодо дозування і звертайтесь до ветеринарного лікаря, якщо у вас є питання або проблеми щодо харчування вашого кота.

Рекомендації з годування кота сухим кормом

Для того, щоб ваш улюбленець отримав максимальну користь від нового харчування, важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

За необхідності, проконсультуйтеся з ветеринаром.

Як перевести кота на новий сухий корм?

Впровадження нового раціону для котів може бути викликом, особливо якщо ваша тварина звикла до певного харчування та є дуже вибагливою. Тож ми підготували для вас корисні поради. Важливі:

Слід дотримуватись рекомендацій щодо харчування, які надаються на упаковці корму. Зазвичай вказується оптимальна денна порція для кота залежно від його ваги та віку. Рекомендується розділяти цю порцію на кілька невеликих прийомів щодня.

Не забувайте, що перед внесенням будь-яких змін у раціон свого кота, варто звернутися до ветеринара для отримання конкретних рекомендацій. Він зможе надати вам найкращу допомогу та поради з урахуванням потреб вашого улюбленця.

Подбайте про те, щоб ваш улюбленець мав постійний доступ до чистої питної води. Це дуже важливо, якщо кішка харчується виключно сухим кормом.

Купити сухий корм для котів просто, якщо звернутися у “Ветап”

Великий асортимент раціонів від найкращих брендів, вигідні ціни, дисконтна програма та експертні консультації від наших фахівців — переваги, перед якими неможливо встояти. Ми знаємо усе про сухі корми для котів та кошенят: із задоволенням допоможемо вам вибрати раціон, який буде до душі вашому улюбленцеві. Подбайте про харчування свого кота разом із “Ветап”!