Виберіть підкатегорію

Нашийник Petoni Planet коти собаки малихпороди 35см -10%

Нашийник Petoni Planet коти собаки малихпороди 35см

76.50 грн 85.00 грн

Без ПДВ: 76.50 грн
Нашийник Больфо від бліх для кішок, малих порід собак 35см. + -10%

Нашийник Больфо від бліх для кішок, малих порід собак 35см. +

367.20 грн 408.00 грн

Без ПДВ: 367.20 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Нашийник від бліх для котів — надійний захист на прогулянці


Якщо ваш улюбленець гуляє на вулиці та контактує з іншими тваринами, нашийник від бліх для котів — незамінний аксесуар. Він допоможе захистити від укусів паразитів, та усіх неприємних наслідків, пов'язаних із ними. Про те, щоб обрати та купити нашийник було легко, подбав онлайн-зоомаркет “Ветап”. Запрошуємо ознайомитися з нашим каталогом просто зараз!

Чому нашийник від бліх та кліщів важливий для кішки?

Укуси паразитів — не лише неприємні, а й небезпечні для вашого улюбленця. Адже кліщі — це переносники багатьох серйозних захворювань. Зокрема, бактеріальних інфекцій та енцефаліту. Блохи — менш небезпечні, але приємного від контакту з цими комахами мало. Якщо кішку кусає блоха, можливі:

Уникнути таких наслідків — дуже просто необхідно лише потурбуватися про якісний ошийник для вашого улюбленця.

Як вибрати нашийник від кліщів для котів?

За особливостями дії, є три типи аксесуарів від бліх і кліщів для кота. Це хімічні, ультразвукові та біонашийники. Хімічні виділяють спеціальні токсичні для комах речовини, цим самим відлякуючи їх. Ультразвукові, як вже зрозуміло з назви, виконують аналогічну функцію, але за допомогою ультразвуку. Біонашийники, своєю чергою, не містять хімічних речовин. Їхня антипаразитарна дія від бліх і кліщів заснована на ефірних оліях, натуральних компонентах.

При виборі нашийника від бліх для вашого кота варто враховувати такі фактори:

Безпека нашийника — це важливо. Переконайтеся, що аксесуар не містить потенційно шкідливих для людей та домашніх тварин домішок, а також компонентів, на які у вашого улюбленця алергія. Регулярно перевіряйте стан нашийника, особливо якщо ваш кіт проводить багато часу на вулиці. Замініть нашийник, якщо він пошкоджений або втратив ефективність.

Зверніть увагу: нашийник від бліх та кліщів для кішок слід використовувати як частину комплексної стратегії боротьби з паразитами. Регулярно обробляйте свого кота від бліх і кліщів за допомогою спеціальних препаратів, рекомендованих вашим ветеринарним лікарем.

Обирайте нашийники від кліщів і бліх для кішок в каталозі “Ветмаркет”

У нашому зоомаркеті ви можете купити нашийник від бліх для кошенят та дорослих котів. Пропонуємо великий вибір продукції від світових брендів: лише сертифіковані товари для вашого улюбленця. Наші консультанти мають ветеринарну освіту, тож із задоволенням проконсультують вас щодо вибору нашийника. Доставку товарів здійснюємо по всій Україні. Приємних покупок!