Виберіть підкатегорію

Немає товару у цій категорії

Комір для собак: особливості вибору


На жаль, наші домашні улюбленці теж можуть хворіти. Й незамінним аксессуаром після хірургічних втручань та під час лікування офтальмологічних, вушних, шкірних захворювання є ветеринарний комір для собак. М'які та доволі комфортні аксесуари дозволяють Вашому улюбленцеві безперешкодно їсти, спати та гуляти, не відчуваючи жодних незручностей.

В каталозі онлайн-зоомаркету “Ветап” Ви можете обрати якісний ветеринарний комірець для собак. У нас є аксесуари з безпечних, комфортних та нетравматичних матеріалів. Вони забезпечать Вашому улюбленцеві комфорт під час лікування та після хірургічного втручання.


Для чого потрібен ветеринарний комір?


Захисні комірці виготовляють з різних матеріалів: пластику (у тому числі, з армованого), нейлону. Виріб застібається на липучку або спеціальний фіксатор. Комір може бути різного розміру, тому підібрати оптимальний варіант можна для улюбленця будь-якої породи та з будь-яким обхватом шиї.

Функції, які виконує захисний комірець для собак:

Також комір для собак запобігає злизуванню лікувальних препаратів. У тому числі, під час виведення паразитів.


Як привчити улюбленця до коміра?


Не кожен домашній улюбленець спокійно реагує на лікування й маніпуляції, які з ним пов'язані. Й надягання ветеринарного комірця — не виняток. Тож якщо Ви знаєте, що в найближчому найближчому майбутньому на Вашу домашню тваринку чекають хірургічні маніпуляції, почніть привчати її до коміра заздалегідь. Чим раніше улюбленець “познайомиться” з комірцем — тим краще. 

Інструкція, як привчити собаку до ветеринарного комірця:

Дуже важливо не затискати комірець надто сильно. Переконайтеся, що фіксація не перешкоджає нормальному диханню та ковтанню.

Якісні ветеринарні комірці в зоомаркеті “Ветап”


У нас Ви можете придбати комірець для собак з якісних, безпечних та комфортних матеріалів. В каталозі є аксесуари для собак різних розмірів. Допоможемо обрати правильний розмір: Ви завжди можете звернутися до наших фахівців.