Гуртовим клієнтам

ВетМаркет — гуртовий магазин зоотоварів, в якому є все!


Шукаєте, де купити товари для тварин оптом? Запрошуємо в інтернет-магазин ветеринарної мережі “ВетМаркет”. Ми працюємо з виробниками зоотоварів напряму. Являємось офіційними дистриб’юторами європейських компаній в Україні, а саме: RAPA DOG, MEGAN, OVER ZOO, AMOREMIO, ALCOTT, TATRAPET, TOMMI, AMIPLAY, HENART PET та інших. Саме тому, ми пропонуємо вам великий вибір продукції для домашніх улюбленців за спеціальними цінами. Корми, вітаміни, іграшки, миски, лежаки, нашийники, повідки, шлеї, рулетки, шампуні, кондиціонери, краплі для очей та вушок, переноски та аксесуари для всіх домашніх улюбленців — все це чекає на вас в нашому каталозі, та доступне для оптового замовлення. В команді “ВетМаркету” — досвідчені ветеринари. Саме тому, ми не просто продаємо товари для тварин гуртом. А й знаємо про них все. Консультації та допомога у виборі гарантовані кожному клієнту.

3D-Тур


Гуртівня знаходиться за адресою м. Львів, вул. Зелена 238


Зоотовари оптом: увесь асортимент


Якщо ви бажаєте замовити товари для тварин, у нашому каталозі знайдеться все необхідне. У нас ви можете купити гуртом зоотовари всіх видів:

  • Корми для тварин (котів, собак, гризунів, пернатих) — пропонуємо сухі раціони, консерви, снеки, збалансовані ласощі. В каталозі є продукція всіх провідних брендів: Royal Canin, Hills, Josera та інших. А також харчування, розраховане на домашніх улюбленців будь-якого віку: від 0 до 10+ років.
  • Ветеринарні препарати — таблетки, мазі, лосьйони, спреї, вакцини та сироватки. Ефективні засоби від бліх та кліщів, всіх популярних захворювань домашніх улюбленців.
  • Амуніція, одяг — комбінезони для прогулянок взимку, нашийники та повідки для собак будь-яких порід, а також багато іншого.
  • Все для комфортного життя — лежаки для котів та собак, будиночки, будки, лотки, миски, дорожні поїлки, переноски з текстилю та пластику.
  • Аксесуари — медальйони з адресником, ультразвукові свистки, брелоки на нашийник.

А ще — у нас найбільший вибір іграшок для домашніх улюбленців будь-яких видів, порід та розмірів. М'ячі, канати, фризбі, резинові іграшки у формі тварин, іграшки для тренуванням — знайти всі ці зоотовари оптом можна на сайті “Ветеринарного Маркету”.


Якісні товари для тварин — які вони?


Турбота про здоров'я, хороше самопочуття та гарний настрій домашнього улюбленця — завжди в пріорітеті. Саме тому, зоотовари мають відповідати високим стандартам якості. Для кормів, це:

  • Збалансований за вмістом білків, жирів та вуглеводів склад. Зокрема, виробники пропонують корми для тварин зі спеціальними потребами — стерилізованих, із захворюваннями шлунково-кишкового тракту чи серцево-судинної системи.
  • Відповідність віку тварини. Адже, до прикладу, організм дорослих котів та маленьких кошенят після відлучення від матері мають зовсім інші потреби. Це варто враховувати.
  • Безпечність — без шкідливих для здоров'я фарбників та інших домішок, які можуть потенційно нашкодити, викликати алергію чи інші захворювання.

Якщо йдеться про іграшки, посуд, аксесуари для тварин, то такі товари мають бути виготовлені з якісних, нетоксичних матеріалів, а також бути безпечними. Без елементів, об які тварина може поранитися. Також зоотовари мають відповідати віку, вазі, породі тварини — це дуже важливо.


Купуючи зоотовари оптом в “ВетМаркет”, ви можете не хвилюватися про їхню якість. Адже ми працюємо лише з надійними українськими та світовими виробниками, ретельно перевіряємо продукцію та правильно її зберігаємо.


Як купити товари для тварин гуртом?


Гуртовий продаж зоотоварів — справа, про яку ми знаємо все. Тому із задоволенням проконсультуємо, допоможемо обрати продукцію, запропонуємо найвигідніші умови доставки та оплати. З вами на зв'язку — досвідчені ветеринари-консультанти. Щоб купити зоотовари оптом, телефонуйте нам за номером:

+380 (98) 353-88-46

Гарантуємо найвигідніші ціни для оптових клієнтів, адже напряму працюємо з виробниками зоотоварів. Умови оплати та доставки обговорюємо індивідуально.