Як вивести блохи у домашніх тварин?

Блохи – це паразити, які живуть на тілі котів та собак харчуючись їхньою кров’ю. Блоха здатна залишатися голодною в навколишньому середовищі до 18 місяців. І за умови, якщо тварини є під дією протипаразитарних препаратів – блохи можуть кусати та пити кров людей. Окрім базового паразитизму, який створює дискомфорт для життя тварин блохи також є резервуаром різних інфекційних хвороб собак та котів, а їх укуси можуть спровокувати виникнення алергічних реакцій. велика кількість бліх на тілі, особливо молодих тварин може спричинити виникнення анемії та ослабити роботу імунної системи.

Також блохи можуть з’явитися як в домашніх тварин, які постійно знаходяться в домівці, так і у тварин, які живуть на вулиці. В домівку блоха може потрапити на взутті або одязі власника і поселитися на тілі домашнього улюбленця.

Не залежно від причини зараження – з блохами потрібно боротися! Для цього сучасна ветеринарна фармація створила безліч препаратів, якими можна обробляти собак та котів у різні способи. Надаємо до Вашої уваги короткий перелік засобів, що створені для боротьби з цими кровосисними паразитами:

  • Протиблошині краплі. Зручність використання даної групи препаратів полягає в тому, що проти паразитарна рідина знаходиться в маленькій піпетці, розчин в яких виробники чітко дозують відповідно віку та ваги тварин. Все, що власнику потрібно – нанести препарат на шкіру в ділянках (як правило це холка та шия), де собака чи котик не зможуть їх злизати. Також умовою їх використання є те, що тварин бажано не купати 3 дні до і 3 дні після обробки. В середньому тривалість дії таких крапель 3-4 тижні. Потім обробки повторюють.
  • Протипаразитарні ошийники. Перевагою даних засобів є те, що вони захищають від бліх на доволі довгий період часу. Деякі ошийники зберігають свою ефективність протягом 8 місяців. Ошийник одягають на шию кота чи собаки відповідно настанов інструкції від виробника. Деякі ошийники повинні щільно прилягати до шиї тварини, інші ж повинні вільно огортати шию, а деякі ошийники періодично потрібно розтягувати, щоб пудра, якою він пронизаний виділялася на поверхню проти паразитарного засобу. Також бувають водонепроникні ошийники від бліх та кліщів і ті, які втрачають свою дію після намокання.
  • Протипаразитарні спреї. Це розчини, що знаходяться в ємкостях з дозаторами для обробки всього тіла тварини. Плюсом таких засобів є швидка дія, а мінусом – тварина може вдихнути або вилизати розчин, яким проводиться обробка і як правило для обробки потрібна велика кількість препарату. Після намокання (наприклад в дощ) – дія препарату припиняється.
  • Таблетки від бліх та кліщів. Найсучаснішим засобом для боротьби з блохами є протипаразитарні таблетки. Тривалість їх дії – 1 та 3 місяці. Особливістю препаратів з цієї групи є те, що вони вбивають блоху після того як вона здійснила укус. І на сьогоднішній день прийнято вважати, що використання проти паразитарних таблеток є найдієвішим засобом для боротьби з блохами.
  • Шампуні проти бліх. Щоб позбутися бліх на тілі котика чи песика можна скористатися шампунем, який має в своєму складі компоненти, які вбивають цих паразитів. Купання з протиблошиним шампунем має здійснюватися обережно, так щоб шампунь не потрапив в очі Вашому улюбленцю. А після нанесення на поверхню тіла мокрої тварини доцільно почекати приблизно 10 хвилин, щоб дати можливість діючим речовинам шампуню знешкодити бліх.

В деяких випадках з метою забезпечення кращого захисту улюбленця від бліх рекомендова комбінувати запропонова препарати. У ветеринарних аптеках «Ветмаркет» та в нашому інтернет-магазині Ви можете знайти усі необхідні засоби для ліквідації блошиної інвазії у котів та собак. Наші консультанти порекомендують найдієвіші засоби різної цінової категорії.

Коментарі

Написати коментар