Пошук:
 

MERADOG

Компанія MERA


Більш ніж півсторіччя робить корми для собак, які могли б використовуватися професіоналами та аматорами для годування своїх домашніх вихованців. Асортимент компанії дозволяє використовувати її продукцію протягом усього життя собак. Собака це вірний друг і партнер, помічник і радість для нас - вони заслуговують найкращого. Програма дієтичного підбору продуктів виробником грає важливу роль в житті тисяч собак і їх власників.

Ветеринарні клініки, заводчики і власники собак по всьому світу давно прийшли до висновку, що корми для собак марки Mera Dog - знак вищої якості для їх вихованців.

Nutram

NUTRAM 


Корм NUTRAM виготовляється в Канаді, де виробники дотримуються найвищих стандартів якості. В процесі розробки складу, вони орієнтуються на індивідуальні потреби тварини. В результаті бренд представляє кілька лінійок кормів для котів і собак:

З огляду на те, що до складу входить тільки натуральні інгредієнти, корм NUTRAM відносять до холістікам - кормів супер преміум класу.

Заводчики постійно говорять про переваги корму NUTRAM 

  1. Натуральне м'ясо - основний інгредієнт;
  2. У кормі немає консервантів, штучних добавок, ароматизаторів, підсилювачів смаку і запаху;
  3. До складу входять мінерали, вітаміни та інші корисні речовини.

Сухий корм для собак  має тільки найпозитивніші відгуки, як від власників собак, так і кішок. Регулярне його вживання  позитивно позначається на здоров'ї тварини і його гарне самопочуття.

З огляду на велику кількість відгуків про сухий корм для собак, NUTRAM рекомендують в якості основного харчування для собак і кішок, різного віку, статі, породи та інших індивідуальних особливостей. Багатий склад забезпечує здорове повноцінне харчування!