Повнораціонні зернові корми для гризунів та птахів - Petoni Planet
Главная

Іграшки для пухнастика

Іграшки для пухнастика
Всім пухнастикам потрібно витрачати на щось свою енергію, адже якщо цього не робити, вони можуть ставати агресивними, дратівливими і погано уживатися з іншими членами родини.

Забезпечувати улюбленців іграми дуже важливо - тварина, яка не знає, чим зайнятися, може почати псувати меблі, розтягувати по квартирі сміття, кусатися, дряпатися і шипіти на вас.

Фізичне навантаження особливо важливе, якщо ви не хочете стерилізувати тварину - воно допоможе зробити її набагато менш агресивною. Стерилізовані коти і кішки також потребують «швидких» ігор - так вони зможуть скидати зайву вагу.

Для корисного проведення часу улюбленців разом з господарями в нагоди стануть іграшки. Вони є різноманітні, для різних видів тварин.

Іграшки зі звуком найбільше люблять кішки і птахи (пластикові м'ячики з бубонцями)
Іграшки з м'ятою роблять іграшку привабливою для тварин, а коли аромат вивітриться, його можна оновити за допомогою спеціального спрея.

Пластикові та гумові м'ячики слід підбирати обережно - тварина не повинно повністю забирати їх до рота! В цьому випадку вихованець може проковтнути м'ячик і задихнутися або закупорити травний тракт.

Заводні моделі - ідеальний варіант для котиків-мисливців. Для більш спокійних вихованців підійдуть неваляшки.

Іграшки з грубої мотузки - це додаткові міні-когтеточки для котів, а для собак чудовий спосіб щось погризти.

«Дражнилки», підвішені за міцний шнурок до паличк - найефективніший інструмент для ігор з котами. Ви можете сидіти на дивані, виманюючи вихованця з прихистку і змушуючи його полювати за невеликою іграшкою.

Пуллери - іграшки для дресирування та тренування ваших собак. 

І безліч інших варіантів іграшок які ви можете знайти у нашому інтернет-магазині, оформити замовлення і забрати в нашій мережі магазинів