Алергія у тварин

Алергія у тварин
Алергічна реакція у собак протікає більш гостро, ніж у більшості теплокровних тварин, а перелік алергенів, які можуть її спровокувати, широкий. 

Лікування, спрямоване на усунення або полегшення симптомів, є малоефективним, проводиться як допоміжне. Головне – виключити контакт з алергеном, в разі харчової алергії – скорегувати раціон. А для початку необхідно визначити різновид алергії, встановити її причину

До шкірних проявів у собак можна віднести:
  • лущення, 
  • набряклість, 
  • гіперемія, 
  • екземи, 
  • висипання, 
  • випадання шерсті,
  • наявність сильного свербіння. 
Симптоми алергії найчастіше розвиваються в області пахв, живота, внутрішньої поверхні стегна, морді та шиї. Запалення розвивається і в вухах, відзначається почервоніння і набряклість зовнішнього слухового проходу, збільшення кількості виділеної сірки. Для кішок більш характерно випадання шерсті без ознак сверблячки і гіперемії з утворенням струпів.

До основних проявів алергічної реакції відносять запалення слизових оболонок. При цьому спостерігається сильна сльозотеча, виділення з носу і чхання.

Для полегшення свербіжу та усунення алергії, використовують суспензії. 

‼Обов'язково потрібно звернутися до ветеринара, який підтвердить можливість користування тим препаратом. 

Алергостоп 
Лікування захворювань шкіри алергічної природи у собак і кішок (кропив'янка, алергічний дерматит, нейродерміт, екзема, атопічний дерматит, алопеції, укуси комах), в тому числі ускладнених бактеріальною інфекцією. Купити тут

Стоп-зуд
Препарат Стоп-зуд сприяє запобіганню вогнищ запалення, які тягнуть за собою роздратування на шкірних покривах тварин, а також є профілактичним засобом проти появи нових вогнищ. 
Стоп-зуд застосовується при укусах комах, появи кропив'янки та інших шкірних захворювань. Купити тут

Екзекан
Препарат призначений для лікування гострих і хронічних дерматитів і екзем небактерійної і непаразитарної етіології у собак і кішок. Екзекан не рекомендується використовувати тваринам при гострих вірусних захворюваннях, цукровому діабеті і під час вагітності. При застосуванні препарату у деяких тварин може виникнути блювота.
Купити тут

При початку алергії, обов'язково зверніться до ветеринара, а в нашому інтернет-магазині Ви можете купити все для Вашого улюбленця. Будемо раді Вам допомогти
ELEMENT NOT FOUND

Купить в 1 клик