MERADOG корм для собак та котів преміум класу

MERADOG

Сухий корм для собак MeraDog


MeraDog - корм для собак, який постійно встановлює більш високі стандарти, забезпечуючи найвищу якість харчування для собак будь-якого віку з будь потребою в енергії.

Корми марки MeraDog (МЕРАДОГ) не містять соєвий білок, кісткове борошно, ГМО та штучні консерванти. При виготовленні використовується тільки найкраще м'ясо тварин, яке проходить перевірку кваліфікованими ветеринарами.
  • Країна-виробник: Німеччина 
  • Клас корми: суперпреміум 
  • Призначення: повсякденний корм - як для дорослих собак, так і для цуценят, також в асортиментному ряді МераДог представлені корми для собак з особливими потребами.


Компанія MERA

Більш ніж півсторіччя робить корми для собак, які могли б використовуватися професіоналами та аматорами для годування своїх домашніх вихованців. Асортимент компанії дозволяє використовувати її продукцію протягом усього життя собак. Собака це вірний друг і партнер, помічник і радість для нас - вони заслуговують найкращого. Програма дієтичного підбору продуктів виробником грає важливу роль в житті тисяч собак і їх власників.

Ветеринарні клініки, заводчики і власники собак по всьому світу давно прийшли до висновку, що корми для собак марки Mera Dog - знак вищої якості для їх вихованців.


Купити MeraDog (МЕРАДОГ) можна у магазинах м.Львів,Стрий,Дрогобич,Буськ,Винники,Житомир або в інтернет-магазині з безкоштовною доставкою!