Bravecto

Bravecto

Таблетки Bravecto (Бравекто)


від бліх і кліщів для собак Жувальні таблетки Бравекто (Bravecto) для собак і цуценят проти паразитуючих комах (1 шт в коробці).
Бравекто випускають у формі жувальних таблеток, які упаковують по 1 штуці в  блістери з алюмінієвої фольги.

Повний захист на цілий рік від бліх всього за чотири прийоми, означає меншу кількість процедур.
Відмінний захист від паразитуючих комах на кожен сезон.

З Bravecto Ви можете бути спокійні за Вашу собаку, вона захищена протягом 12 тижнів від бліх і кліщів за допомогою однієї дози.
Пігулка смачна, легко розжовується.
Вихованця не потрібно купати, так що Ви можете боротися з паразитами без неприємних процедур і не боятися що він сліжет препарат або забруднить ним меблі або килим.
порядок застосування

Бравекто призначають собакам для лікування і профілактики афаніптероза, в комплексній терапії викликається блохами алергічного дерматиту, а також акарози, що викликаються іксодових кліщів.

Протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату. Препарат не слід застосовувати цуценятам молодше 8-тижневого віку і / або собакам масою менше 2 кг.

Бравекто застосовують собакам індивідуально перорально під час або незадовго до / після годування в терапевтичній дозі 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. Бравекто володіє привабливим ароматом і смаком і, як правило, охоче поїдається собаками; в іншому випадку, препарат вводять примусово безпосередньо в пащу або згодовують з кормом.

Розламування таблеток не допускається.

Слід переконатися в тому, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

Дозування та інструкція з розрахунку

Дози препарату в залежності від маси тварини і виду використовуваної таблетки представлені в таблиці:

Маса собаки, кг Доза діючої речовини (мг / таблетка) і кількість таблеток
Bravekto 112,5 Bravekto 250 Bravekto 500 Bravekto 1000 Bravekto 1400
2-4,5 1
4,5-10  1
10-20  1
20-40    1
40-56    1
більше 56 Підбирають комбінацію двох таблеток з розрахунку 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини
При застосуванні препарату собакам масою понад 56 кг використовують комбінацію таблеток з розрахунку 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. Допускається застосування препарату в період щенности і лактації.

Повторні обробки при необхідності проводять через 12 тижнів.

Склад

Фармакологічні властивості Бравекто відноситься до інсектоакарицидної лікарських препаратів системної дії.

Що входить до складу препарату флураланер - (4- [5- (3,5-дихлорфеніл) -5- (трифторметил) -4Н-ізоксазол-3-іл] -2-метил-N- [2-оксо-2- (2 , 2,2-тріфторетіламіно) етил] бензамід) - інсектоакарицид групи ізоксазоліна, активний відносно бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis) і іксодових кліщів (імаго і личинки Ixodes ricinus, Ixodes hexagonus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis і Rhipicephalus sanguineus), що паразитують на собаках.

Принцип дії

Механізм дії флураланера полягає в блокуванні ГАМК залежних і глутамат-залежних рецепторів членистоногих, гипервозбуждении нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.

Після перорального введення препарату флураланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі крові досягається протягом 1 дня, біодоступність становить 20-27%, прийом корму прискорює всмоктування. Виводиться флураланер повільно, переважно в незмінному стані з фекаліями (~ 90% дози) і частково з сечею, період напіввиведення - 12 діб.

Препарат починає діяти через 4 години після застосування і викликає загибель бліх через 8 годин після прикріплення до організму хазяїна, кліщів - через 12 годин, запобігаючи повторну Інфестація собак ектопаразитами. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що профилактирует контамінацію приміщень яйцями і личинками.

Бравекто за ступенем впливу на організм відноситься до речовин «малонебезпечних» (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного дії.

Діюча речовина, в 1 таблетці
Флураланер:

112,5 мг для собак масою 2 - 4,5 кг;
250,0 мг для собак масою> 4,5 - 10 кг;
500,0 мг для собак масою> 10 - 20 кг;
1000,0 мг для собак масою> 20 - 40 кг;
1400,0 мг для собак масою> 40 - 56 кг.

Симптоми передозування не встановлені.

Особливості дії при першому застосуванні препарату і при його скасування не встановлені.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі по тій же схемі.

Побічні явища і ускладнення при застосуванні препарату відповідно до інструкції, як правило, не спостерігаються. У рідкісних випадках можлива блювота, діарея, зниження апетиту і слинотеча. У разі, якщо блювота у собаки відбулася протягом перших двох годин після прийому Бравекто, рекомендується упевнитися, що блювота припинилася і дати препарат повторно в тій же дозі.

При одночасному застосуванні Бравекто з антигельминтиками, антибіотиками, нестероїдними протизапальними засобами і глюкокортикостероїдами небажаних реакцій і зниження ефективності препарату не виявлено.

Термін придатності та умови зберігання
3 роки при температурі 2-30  С.

Країна виробництва: Австрія

Виробник: MSDAnimal Health