Игрушки для собак


Іграшки для собак необхідні, як і для дітей. Якщо ще не всі власники тварин це розуміють, то наша стаття повинна переконати їх у цьому. 

Вибираючи іграшку для собаки, орієнтуйтеся, перш за все, на смак собаки і на її безпеку. Всі собаки розрізняються за характером і за темпераментом: одна - буде з насолодою кілька годин поспіль що то гризти, інша - з насолодою ганяти по дому м'ячик. Не варто замінювати спеціальні собачі іграшки дитячими, виконаними з пластмаси або м'якими. Собака може серйозно постраждати, якщо відкусить від такої іграшки шматочок. 

Види іграшок для собак:
  • Спочатку звертаємо увагу на розмір іграшки . Ясна річ, якщо у вас йоркширський тер'єр і ірландський вовкодав, то розміри іграшок повинні бути відповідні. Велика іграшка буде не по зубах малюкові, а дрібну іграшку великий пес може просто проковтнути. На жаль вилучити її можна буде тільки операбельним шляхом. Тому іграшка повинна бути зручна для хапання, але цілком у пащу не поміщатися. 

  • Іграшки, які треба наздоганяти - це різноманітні стрибучі м'ячики від тенісних до литих, як правило їх виготовляють з гуми, пористої гуми або порожні всередині. Такі іграшки можна купувати в будь-якому віці. 

  • М'які іграшки з латексу та гуми - подобаються собакам через те, що при натиску собачими щелепами вони видають писк. Іграшки з латексу міцніше, вони витримують набагато більше жування зубами. 

  • Іграшки, в які можна помістити ласощі потрібні в тих випадках , коли треба зацікавити собаку цією іграшкою, наприклад, для дресури. Такі іграшки бувають у вигляді куль, різного розміру і у формі туб. Виконують їх із пластику або гуми. 
 
  • Іграшки зроблені з міцної литий гуми або з натуральних сушених жив.Вони зручні, якщо ваша собака любить погризти що-небудь і незамінні у період зміни зубів у цуценят. Форма іграшок часто нагадує палички, кісточки, є іграшки формі кілець. 

  • Іграшки для перетягування - це іграшки, які можна тягнути . Як правило вони виконані з канатів, шкіри або міцної гуми. Гра для собак дуже цікава, тренує хватку. 
Увага! Врахуйте, два важливих нюанси: 

1. Перетягуванням можна займатися тільки після того, як сформується прикус, інакше ви його зіпсуєте. Прикус у собаки формується до півтора років. 

2. Якщо ви будете залишати канати (крім іграшок для перетягування, ще продаються м'ячики і валики з каната) у зоні доступності собаки, то вона може розтріпати іграшку і ковтнути все, що їй вдасться від неї відірвати. 


  • Літаючі іграшки або літаючі тарілки - це іграшки які легко запускати по повітрю на пристойні відстані. Деякі породи собак приходять в захват від можливості зловити в повітрі літаючу тарілку. Якщо ваша собака не любить дуже швидко бігати, таку тарілку можна котити по рівній поверхні. Відмінна іграшка і для собак, і для господарів. 


  • Іграшки для чищення зубів - це іграшки з гуми або спеціальних матеріалів, які при покусування знімають тонкий наліт з собачих зубів. З точки зору чистки - підійдуть скоріше для профілактики. А за формою і виконанню бувають дуже забавними і теж подобаються собакам. 
 
Щоб собака почувала себе щасливою, у неї має бути багато іграшок, які повинні знаходиться в доступному для неї місці. Порадуйте свого вихованця, адже собаки ті ж діти! Пам'ятайте, що, купуючи іграшки для свого вихованця, ви забезпечите йому не тільки цікаве проведення часу, але і необхідну фізичну активність.